Lust from Beyond recenzja dziewczyny o technologii i nie tylko

Po prostu, w grze, od czasu do czasu, odnosiłam wrażenie, że nie ma ona nic wspólnego z erotyką, a bliżej niektórym scenom do typowej pornografii. Ciężko też o stwierdzenie, że Lust from Beyond oszczędza swoich odbiorców niektórymi widokami. Gra zdecydowanie nie jest dla osób grzecznych, ze słabą psychiką.

  • Wychodząc naprzeciw streamerom i osobom bardziej wrażliwym, twórcy zaimplementowali w grze Censored Mode ograniczający widoczność szczególnie dosadnych scen.
  • Od czasu do czasu nękają go dziwne wizje, które przedstawiają niesmaczną i ponurą krainę rozkoszy oraz bólu.
  • Więc apel dla wszystkich o słabych nerwach, niepełnoletnich oraz osób, które może urażać taka tematyka – po prostu OMIŃCIE TEN TYTUŁ.
  • Który swoją drogą skończył się tak, jak można by się tego spodziewać.
  • Głównym bohaterem gry Lust from Beyond jest Victor Holloway – antykwariusz nękany wizjami przedstawiającymi ponurą krainę rozkoszy oraz bólu.
  • Żeby nie było zbyt łatwo, nie każdego wroga uda nam się zabić.

Korzystaj z naszych forów, aby dyskutować o najnowszych wiadomościach, cenach lub społecznościach. Aby poprosić o nowe gry lub funkcje strony internetowej bądź GOG GALAXY, korzystaj z Listy Życzeń Społeczności. W celu uzyskania pomocy technicznej skontaktuj się z naszą Pomocą. Opinia powinna dotyczyć wyłącznie Twoich doświadczeń z grą. Pozwól, aby była oceniana na podstawie swojej wartości. LUST FROM BEYOND prezentuje seks, nagość, sceny przemocy fizycznej i seksualnej.

Wśród wielu źródeł inspiracji autorzy dumnie wymieniają nie tylko dzieła Zdzisława Beksińskiego, lecz również wyjątkową i popularną twórczość H.R. Dokładnie w tym momencie należy zaznaczyć, że gra zdecydowanie jest kierowana wyłącznie pełnoletnim odbiorcom. Od czasu do czasu w Lust from Beyond będziemy podejmować decyzje, które realnie wpłyną na historię naszego Victoria oraz innych postaci. Co za tym idzie, chcąc poznać każdą ewentualność, trzeba by się pokusić i przejść grę raz jeszcze, dokonując innych wyborów.

Ten rytuał był jakiś taki, nawiedzony (nie jestem w stanie znaleźć do tego innych słów). Nasz bohater nie brał udziału w jego przygotowaniu, za to mieliśmy okazję przez chwilę grać jako zupełnie inna postać. Muszę przyznać, że w trakcie podziwiania tego, co się dzieje, zachciało mi się czym prędzej grać dalej. Wydaje mi się, że spowodowane było to czystą ciekawością, co się jeszcze w tej grze może wydarzyć. A wydarzy się wiele, bo przejdziemy przez sceny seksu, gwałtu oraz tortur, a okultystyczne obrzędy staną się nieodłącznym elementem rozgrywki. Więc apel dla wszystkich o słabych nerwach, niepełnoletnich oraz osób, które może urażać taka tematyka – po prostu OMIŃCIE TEN TYTUŁ.

Najlepiej grało się mi w momentach, w których choć na chwilę fabuła oddalała się od nagich postaci i stosunków. Na samym początku przywitało nas przygotowanie rsi skumulowany wskaźnik rytuału. Chodzenie po tych dziwnych miejscach wyróżniało się tym, że wszystko wyglądało na wilgotne, a każdy krok wydawał charakterystyczny dźwięk.

Są to opisy losów postaci, które spotkaliśmy podczas tej niezwykłej przygody. Żeby było łatwiej, a problemy z pamięcią posiadam, na całe szczęście olej jest mało prawdopodobny, aby móc zakorzenić się powyżej 70-71 usd na baryłkę istniała możliwość podglądu zadań do wykonania. Mogliśmy również sprawdzić swoją wytrzymałość oraz stan psychiki naszego bohatera.

Witamy w dziwnym świecie

To właśnie one najbardziej będą wymagały od nas sprytu w rozwiązywaniu tych morderczych dla mnie zagadek. Osobiście preferuję klasyczne pokonywanie wrogów za pomocą broni, pięści i ewentualnej magii bądź nadprzyrodzonych umiejętności, ale jak kto woli. Jeżeli mocniej skupić się nad tymi zadaniami, można dojść do wniosku, że każdy, komu od początku odpowiada klimat i tematyka, nie będzie narzekał na nudę.

W przeciwieństwie do Lust from Darkness opisywany tytuł pozwala nam również na walkę. Bo może nie wiecie wszystkiego, co trzeba, o grach i rynku gier. A książka, która wpadła w nasze pazurki tuż przed oficjalną premierą, odpowie na wiele waszych pytań. Dodawanie opinii i ocen będzie możliwe po premierze gry.

Lista wszystkich newsów o grze:

Kto miał okazję bądź będzie miał okazję, spędzić z grą kilka godzin, ten dowie się, co mam na myśli. Bo nie ładnie tak spojlerować w recenzji wszystkimi pikantnymi szczegółami. Dodam jedynie, że trzeba uzbroić się w cierpliwość polegającą na przeszukiwanie wszystkich możliwych półek i szuflad. Lust from Beyond to kontynuacja wydanej w 2018 roku gry Lust for Darkness. Wśród źródeł inspiracji autorzy wymieniają nie tylko dzieła Zdzisława Beksińskiego, lecz również twórczość H.R.

Lust from Beyond cena w dniu premiery: 71,99 PLN

Od czasu do czasu nękają go dziwne wizje, które przedstawiają niesmaczną i ponurą krainę rozkoszy oraz bólu. Protagonista ma masę pytań, więc dołącza do niejakiego Kultu Ekstazy. Zapoznając się z rytuałami, postanawia udzielić im kilku wskazówek, które mają umożliwić im przedostanie się, do znanego z poprzedniej produkcji, wymiaru Lusst’ghaa. Ponoć zamieszkują go istoty o zdeformowanych ciałach pozwalających im na przeżywanie niekończącej się rozkoszy. I już na samym wstępie można sobie pomyśleć, że kogoś nieźle poniosło.

W życiu bym nie pomyślała, że kiedykolwiek na moje barki spadnie przygotowanie przez faceta romantycznego wieczoru. Który swoją drogą skończył się tak, jak można by się tego spodziewać. Niestety, jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem, choć płatki róż rozsypane były wszędzie.

Odrobina romantyzmu w Lust from Beyond

Victor poznaje życie sekty od wewnątrz, zatracając się w jej bluźnierczych i seksualnych tradycjach. Przyjemności naszego świata jednak szybko przestają wystarczać. Kultyści, podążając za wizjami Victora, podejmują próbę dostania się do Lusst’ghaa – Krainy Rozkoszy znajdującej się poza granicami naszej rzeczywistości. Lust from Beyond, horror psychologiczny z elementami erotyki i okultyzmu, stworzony przez Movie Games Lunarium.

Pełne szczegółów są zarówno przedmioty oraz elementy otoczenia, jak i modele postaci. Dopełnieniem całości jest klimatyczny soundtrack. W programy partnerskie alpari: źródło dodatkowego dochodu akcję ukazano z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Poza tym prowadzimy rozmowy z postaciami neutralnymi, które przekazują nam cenną wiedzę na temat świata przedstawionego.

A jak się miewa grafika?

Wracając, kolejny rozdział przedstawił nam już historię Victora, którego czym prędzej musimy polubić, bo będzie on naszym przewodnikiem po tym dziwnym świecie. Głównym bohaterem gry Lust from Beyond jest Victor Holloway – antykwariusz nękany wizjami przedstawiającymi ponurą krainę rozkoszy oraz bólu. Chcąc poznać odpowiedzi na nurtujące go pytania, protagonista dołącza do Kultu Ekstazy. Nie możemy zapominać, że ta gra zawiera w sobie elementy horroru. Na tyle skupiłam się na jej „dorosłych” elementach, że kompletnie o tym zapomniałam.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *