Lust from Beyond PC

Niczym chodzenie po błocie (choć wcale go tam nie było). Lust from Beyond to horror psychologiczny z elementami erotyki i okultyzmu. Tworzące tytuł studio Movie Games Lunarium to twórcy Lust for Darkness – gry, która udowodniła, że połączenie świata erotyki z horrorem jest możliwe. Lust from Beyond to niewątpliwie intrygujący i ciekawy tytuł, który znacznie wychodzi poza ramy tego, co już doskonale znamy. Jak na horror przystało, mógłby momentami straszyć nieco bardziej, ale przez to wiele osób może zacząć się przekonywać do tego typu gatunku gry. Tytuł zdecydowanie na długo zostanie w pamięci graczy, podejrzewam, że przez tematykę, jaką porusza.

  • Dodawanie opinii i ocen będzie możliwe po premierze gry.
  • Są niestety potworki, przed którymi możemy tylko uciekać.
  • Osobiście preferuję klasyczne pokonywanie wrogów za pomocą broni, pięści i ewentualnej magii bądź nadprzyrodzonych umiejętności, ale jak kto woli.
  • Nie możemy zapominać, że ta gra zawiera w sobie elementy horroru.
  • Poza tym prowadzimy rozmowy z postaciami neutralnymi, które przekazują nam cenną wiedzę na temat świata przedstawionego.

Od czasu do czasu nękają go dziwne wizje, które przedstawiają niesmaczną i ponurą krainę rozkoszy oraz bólu. Protagonista ma masę pytań, więc dołącza do niejakiego Kultu Ekstazy. Zapoznając się z rytuałami, postanawia udzielić im kilku wskazówek, które mają umożliwić im przedostanie się, do znanego z poprzedniej produkcji, wymiaru Lusst’ghaa. Ponoć zamieszkują go istoty o zdeformowanych ciałach pozwalających im na przeżywanie niekończącej się rozkoszy. I już na samym wstępie można sobie pomyśleć, że kogoś nieźle poniosło.

Nie jest odpowiedni dla graczy poniżej 18 roku życia. Antykwariusz Victor Holloway nękany jest wizjami złowieszczej krainy pełnej rozkoszy i bólu. Aby poznać jej sekret, dołącza do Kultu Ekstazy, którego członkowie wydają się znać odpowiedzi na dręczące go pytania. Aby zapewnić wysoką jakość i przydatność opinii, będziemy usuwać wszelkie recenzje, które łamią te wytyczne lub nasze warunki użytkowania. Oprawa graficzna gry Lust from Beyond prezentuje wysoki poziom wykonania.

Odkryj gry od CD PROJEKT RED

Najbardziej przypadły mi do gustu te dziwne, erotyczne lokalizacje, które mogą zafascynować intrygującą grą świateł i bardzo gładką teksturą. Przez to wydają się całkiem ciekawe i miłe dla oczu, wręcz chce się na nie patrzeć przez dłuższą chwilę. Kto by pomyślał, że lokalizacje nawiązujące najbardziej do realnego świata (antykwariat, mieszkania, hotel, nawet sam smartfon) colmex forex broker-colmex przegląd i informacje będą najzwyczajniej w świecie nijakie. Więc mówiąc krótko – jakoś jest, tyłka nie urywa, ale grać jak najbardziej można dalej, by samemu się przekonać jak to właściwie jest. Przyznaję się bez bicia, że mina w stylu „WTF” towarzyszyła mi od czasu do czasu podczas gry. Aż się prosi, żeby nazywać rzeczy po imieniu, jednak kultura wymaga tego, by umiejętnie się powstrzymywać.

Lust from Beyond to nic innego jak kontynuacja wydanej w 2018 roku gry Lust for Darkness. Podobnie jak jej poprzedniczka produkcja opracowana została przez niezależne polskie studio Movie Games. Tytuł ten jest grą przygodową, a na dodatek utrzymaną w konwencji horroru psychologicznego.

Witamy w dziwnym świecie

Natomiast każdy, kto mnie zna, nie powinien się dziwić, że wybrałam grę bez cenzury. Niektóre lokalizacje wyglądają całkiem przyjemnie dla oka. Inne, niczym się nie różnią od gier z poprzednich lat, nie zachwycając swoją prostotą.

Lust from Beyond: M Edition

W życiu bym nie pomyślała, że kiedykolwiek na moje barki spadnie przygotowanie przez faceta romantycznego wieczoru. Który swoją drogą skończył się tak, jak można by się tego spodziewać. Niestety, jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem, choć płatki róż rozsypane były wszędzie.

Wtedy okazało się, że możemy biegać, a nawet skradać się, by nasze kroki były praktycznie nie do uchwycenia przez te wykrzywione, spragnione, dziwne bestie. Żeby nie było zbyt łatwo, nie każdego wroga uda nam się zabić. Tak, w późniejszym czasie będziemy nawet wymiatać z rewolweru. Są niestety potworki, przed którymi możemy tylko uciekać. Nie ma co się jednak martwić, ponieważ obrażenia zadawane przez wrogów nie są specjalnie wygórowane. Nasz bohater Victor miał za zadanie przygotować niespodziankę (randkę) dla swojej kobiety z okazji ich rocznicy.

Victor poznaje życie sekty od wewnątrz, zatracając się w jej bluźnierczych i seksualnych tradycjach. Przyjemności naszego świata jednak szybko przestają wystarczać. Kultyści, podążając za wizjami Victora, podejmują próbę dostania się do Lusst’ghaa – Krainy Rozkoszy znajdującej się poza granicami naszej rzeczywistości. Lust from Beyond, horror psychologiczny z elementami erotyki i okultyzmu, stworzony przez Movie Games Lunarium.

Klikając “Kontynuuj” poniżej, potwierdzasz, że jesteś w wieku 18 lat lub powyżej. Wychodząc naprzeciw streamerom i osobom bardziej wrażliwym, twórcy zaimplementowali w grze Censored Mode ograniczający widoczność szczególnie dosadnych scen.

Jak dla mnie, na pierwszy rzut oka, bardzo dziwnym świecie. Fabuła również, przyznaję, jest inna niż te, które miałam okazje poznać do tej pory. Głównym bohaterem całej gry jest niejaki Victor Holloway. Na co dzień pracuje w antykwariacie połączonym ze swoim mieszkaniem.

Lust from Beyond, psychologiczny thriller z elementami erotyki, z nową datą premiery oraz zwiastunem. Zagramy w marcu!

Jestem szaleńcem i do normalnych nie należę, jednak nie wiem, kiedy po raz kolejny w ogóle włączę grę. Bo delikatne szmery na psychice ona jednak pozostawia. Fajną opcją jest to, że sporo wątków z fabuły zostaje wyjaśnionych na planszach końcowych.

Są to opisy losów postaci, które spotkaliśmy podczas tej niezwykłej przygody. Żeby było łatwiej, a problemy z pamięcią posiadam, na całe szczęście surfer strategii handlowej istniała możliwość podglądu zadań do wykonania. Mogliśmy również sprawdzić swoją wytrzymałość oraz stan psychiki naszego bohatera.

W przeciwieństwie do Lust from Darkness opisywany tytuł pozwala nam również na walkę. Bo może nie wiecie wszystkiego, co trzeba, o grach i rynku gier. A książka, która wpadła w nasze pazurki tuż przed oficjalną premierą, odpowie na wiele waszych pytań. Dodawanie opinii i ocen będzie możliwe po premierze gry.

Lust from Beyond, psychologiczny thriller erotyczny zadebiutował na Steam. Wkroczycie do świata dla dorosłych?

Kto miał okazję bądź będzie miał okazję, spędzić z grą kilka godzin, ten dowie się, co mam na myśli. Bo nie ładnie tak spojlerować w recenzji wszystkimi pikantnymi szczegółami. Dodam jedynie, że trzeba uzbroić się w cierpliwość polegającą na przeszukiwanie wszystkich możliwych półek i szuflad. Lust from Beyond to kontynuacja wydanej w 2018 roku gry Lust for Darkness. Wśród źródeł inspiracji autorzy wymieniają nie tylko dzieła Zdzisława Beksińskiego, lecz również twórczość H.R.

Gry podobne do Lust from Beyond

Na każdym z dostępnych etapów rozgrywki w libertex: największe na świecie fundusze etf będziemy napotykać różne zagadki. Jedne okażą się prostsze, drugie nieco trudniejsze. Nigdy ich nie lubiłam, nie lubię i nadal uważam, że nie ma takich, które bym polubiła.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *