Copy trading dostępny już wkrótce na platformie Binance!

Na tej kwocie możesz równocześnie ustawić zlecenie Stop Loss i Take Profit. Giełda Binance udostępnia 5 rynków kryptowalutowych oraz 12 opartych na walutach FIAT i stable coinach. Inaczej też zachowują się uczestnicy, co przekłada się na warunki i zarobki z tradingu.

W ten sposób kontroluje podaż i sprawia, że cena kryptowaluty nie poddaje się inflacji. Dzięki lekturze dowiesz się, jak wejść w posiadanie kryptowaluty tanio, bezpiecznie i wygodnie. Ponadto sprawdzisz, jakie są jej zalety i czy dobrze wpasuje się w twoje portfolio.

Po wprowadzeniu danych należy kliknąć żółty przycisk „Zapłać teraz”. Następnie należy kliknąć na górze strony na „Kup kryptowaluty”. Rozwinie się lista, z której należy wybrać pozycję „Karta kredytowa / debetowa”.

Gdy cena danej kryptowaluty chwilowo spadnie, a Ty masz ustawiony Stop Loss, zlecenie się aktywuje i coiny zostaną sprzedane. Na tej giełdzie kupisz ponad sto różnych kryptowalut. Jest to platforma godna uwagi dlatego warto mieć tu konto. Poradnik dotyczący Binance składa się z trzech części. Opisałem jak kupować i sprzedawać, wpłaty i wypłaty oraz panel użytkownika. Pomimo, że nie jest to krok obowiązkowy stanowczo zalecamy go wykonać.

  • Skorzystasz z intuicyjnej aplikacji mobilnej i zaawansowanych narzędzi.
  • Następnie należy kliknąć na górze strony na „Kup kryptowaluty”.
  • Miejsce, w którym wybiera się walutę zostało zaznaczone na poniższym zrzucie ekranu za pomocą strzałki.

Podmiotem umożliwiającym płatność w tym przypadku jest Simplex. Jesteśmy w początkowej fazie tworzenia się nowej klasy aktywów umożliwiających międzynarodowe płatności internetowe oraz ochronę wartości równocześnie. W przeciwieństwie do wielu giełd, Biance charakteryzuje się dużą płynnością handlu. Dlatego wymienisz na niej praktycznie każdą ilość coinów. Skorzystanie z tego poradnika może być pomocne, ale nie wystarczające.

Konto osobiste CitiKonto

Poradnik jest przeznaczony dla osób początkujących. W ramach uzupełnienia przeczytaj recenzję giełdy Binance oraz jak grać na Binance Futures. Poradnik zaktualizowałem ponieważ giełda Binance przeszła solidny lifting interfejsu. Po pierwszym zalogowaniu do panelu giełdy zobaczymy okienko z informacjami o ryzyku. Binance informuje nas czego nie robić dla własnego bezpieczeństwa, a my musimy potwierdzić, że rozumiemy.

  • Przeniesie nas to do najprostszej wersji okna handlu na giełdzie Binance.
  • Więcej informacji na temat kupowania BTC przy pomocy przelewu bankowego znajdziesz tutaj.
  • Wykorzystanie dźwigni finansowej niesie ze sobą wysokie ryzyko.
  • Od jakiegoś czasu Binance współpracuje z polskim start-upem ZEN (taki następca Revoluta).

Zrobisz to za pomocą przelewu bankowego, karty kredytowej/debetowej. Aby kupić kryptowaluty za prawdziwe pieniądze, trzeba zweryfikować konto. Zrobisz to, gdy wyślesz brokerowi skany dowodu tożsamości oraz dokumentu, który potwierdzi twoje miejsce zamieszkania (np. wyciąg z banku). Na koniec warto wspomnieć, że BNB to nie jedyna cyfrowa waluta giełdowa.

Krok 4: Kup kryptowaluty

To bardzo istotny etap zakładania konta w Binance. Dopiero pozytywnie przeprowadzona weryfikacja pozwoli Ci na zakup bitcoina oraz innych kryptowalut za pomocą kart bankowych. Domyślnie zaznaczona jest również akceptacja regulaminu i potwierdzenie ukończenia 18 roku życia.

Dlatego przed skorzystaniem z tej opcji sprawdź wszystko dwa razy. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób. broadway technology partners z marketaksess for usa integration Kończąc nasz przewodnik, odpowiedzmy sobie jeszcze na kilka najczęściej zadawanych pytań. Są one szybkim podsumowaniem tego, co powiedzieliśmy sobie do tej pory, oraz prostą instrukcją, jak kupić krypto na Binance.

Jak kupić binance coin w czterech krokach?

Są również dostępne giełdy kryptowalut bez weryfikacji. Na pewno warto zwracać uwagę na prowizje na giełdach kryptowalut. Każda giełda posiada specjalną tabelę opłat i prowizji. Po zapoznaniu się z nimi łatwo stwierdzić, które sposoby są opłacalne, a które nie, również w zależności od rozmiaru transakcji, którą chcesz wykonać. Czasem prowizje ustalane są “na sztywno”, a czasem jako % kupowanej kwoty. W kolejnej sekcji wyjaśnimy krok po kroku jak kupić krypto za PLN na tej platformie.

Po prawej stronie znajdź wyszukiwarkę i wpisz w niej PLN. Wyświetlą Ci się wszystkie pary w stosunku do naszej lokalnej waluty. Wpisz kwotę wpłaty – do 21 listopada nie zapłacisz żadnej prowizji – i kliknij “Wpłać”.

Kup binance coin w kilku prostych krokach — poradnik

W momencie, gdy proces przebiegnie pomyślnie, nasze konto otrzyma status zweryfikowanego. Przechowywanie Bitcoina na giełdzie kryptowalut jest ryzykowne, ponieważ giełdy mogą zostać zhakowane ropa naftowa spada jako grim near-term outlook dominuje vaccine hopes przez lub zbankrutować. W takim przypadku użytkownik może stracić swoje środki wraz z kluczami prywatnymi. Trzeba przyznać, że w Polsce mamy, przynajmniej w tym momencie, sytuację całkiem dobrą.

Zakup bitcoin kartą bankową w Binance – krok 1

Niektóre giełdy wprowadziły zasadę, według której klienci, którzy nie korzystają z uwierzytelniania dwuskładnikowego płacą większe prowizje. Jest to bowiem najmocniejsze zabezpieczenie naszego konta. Dzięki niemu każda ważniejsza operacja i logowanie do panelu giełdy będzie wymagało wpisania kodu, który otrzymamy na nasz telefon. Nie zapominajmy, że samo konto Binance jest bezpłatne – możesz założyć je, klikając tutaj.

Nie ma obowiązku weryfikacji w przypadku wypłat i obrotu kryptowalutami. Weryfikacja jest wymagana w przypadku chęci skorzystania z walut FIAT. Na naszą skrzynkę otrzymujemy email, który wystarczy potwierdzić. Jak widzisz, pierwszy i drugi stopień weryfikacji różnią się limitami depozytów i wypłat oraz rzecz jasna weryfikowanymi informacjami. Na początku powinieneś przejść prostą weryfikację tożsamości, polegającą na sprawdzeniu twojego dokumentu tożsamości i zeskanowaniu twarzy.

Jak kupić krypto za złotówki na Bybit?

Inne giełdy również wydały swoje coiny, jednak do tej pory żadnemu z nich nie udało się powtórzyć sukcesu binance coin, który znajduje się na 4. Miejscu rynku kryptowalut pod względem nowości rozrywki pomaga zabawiać ludzi kapitalizacji. Giełdy kryptowalut, które oferują kupno kryptowalut za złotówki to m.in. W zależności od preferowanej metody zakupu polecamy skorzystanie z jednej z nich.

Następnie możesz przesłać kryptowaluty z powrotem do portfela. Wystarczy, że skorzystasz z usług giełdy, która posiada obie kryptowaluty w ofercie (tutaj przeczytasz, jak kupić bitcoin). Jak już informowaliśmy na łamach naszego portalu jakiś czas temu, największe giełda kryptowalut na świecie – Binance, nawiązała współpracę z internetowym bankiem ZEN. Wynikiem tego partnerstwa jest możliwość dokonywania wpłat bezpośrednio w naszej lokalnej walucie – polskiej złotówce (PLN). Co więcej, każdy kto założy konto w ZEN otrzyma darmowe konto Gold na 90 dni.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *