29% Lust from Beyond: M Edition na GOG COM

Natomiast każdy, kto mnie zna, nie powinien się dziwić, że wybrałam grę bez cenzury. Niektóre lokalizacje wyglądają dziesięć trendów 2022: co czeka na inwestorów całkiem przyjemnie dla oka. Inne, niczym się nie różnią od gier z poprzednich lat, nie zachwycając swoją prostotą.

  • Oprawa graficzna gry Lust from Beyond prezentuje wysoki poziom wykonania.
  • Victor poznaje życie sekty od wewnątrz, zatracając się w jej bluźnierczych i seksualnych tradycjach.
  • Przez to wydają się całkiem ciekawe i miłe dla oczu, wręcz chce się na nie patrzeć przez dłuższą chwilę.

To właśnie one najbardziej będą wymagały od nas sprytu w rozwiązywaniu tych morderczych dla mnie zagadek. Osobiście preferuję klasyczne pokonywanie wrogów za pomocą broni, pięści i ewentualnej magii bądź nadprzyrodzonych umiejętności, ale jak kto woli. Jeżeli mocniej skupić się nad tymi zadaniami, można dojść do wniosku, że każdy, komu od początku odpowiada klimat i tematyka, nie będzie narzekał na nudę.

Odkryj gry od CD PROJEKT RED

Klikając “Kontynuuj” poniżej, potwierdzasz, że jesteś w wieku 18 lat lub powyżej. Wychodząc naprzeciw streamerom i osobom bardziej wrażliwym, twórcy zaimplementowali w grze Censored Mode ograniczający widoczność szczególnie dosadnych scen.

  • Bo nie ładnie tak spojlerować w recenzji wszystkimi pikantnymi szczegółami.
  • Antykwariusz Victor Holloway nękany jest wizjami złowieszczej krainy pełnej rozkoszy i bólu.
  • Muszę przyznać, że w trakcie podziwiania tego, co się dzieje, zachciało mi się czym prędzej grać dalej.
  • Dokładnie w tym momencie należy zaznaczyć, że gra zdecydowanie jest kierowana wyłącznie pełnoletnim odbiorcom.
  • Korzystaj z naszych forów, aby dyskutować o najnowszych wiadomościach, cenach lub społecznościach.

Pełne szczegółów są zarówno przedmioty oraz elementy otoczenia, jak i modele postaci. Dopełnieniem całości jest klimatyczny soundtrack. W Lust from Beyond akcję ukazano z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Poza tym prowadzimy rozmowy z postaciami neutralnymi, które przekazują nam cenną wiedzę na temat świata przedstawionego.

Wśród wielu źródeł inspiracji autorzy dumnie wymieniają nie tylko dzieła Zdzisława Beksińskiego, lecz również wyjątkową i popularną twórczość H.R. Dokładnie w tym momencie należy zaznaczyć, że gra zdecydowanie jest kierowana wyłącznie pełnoletnim odbiorcom. Od czasu do czasu w Lust from Beyond będziemy podejmować decyzje, które realnie wpłyną na historię naszego Victoria oraz innych postaci. Co za tym idzie, chcąc poznać każdą ewentualność, trzeba by się pokusić i przejść grę raz jeszcze, dokonując innych wyborów.

Lista wszystkich newsów o grze:

Na każdym z dostępnych etapów rozgrywki w Lust from Beyond będziemy napotykać różne zagadki. Jedne okażą się prostsze, drugie nieco trudniejsze. Nigdy ich nie lubiłam, nie lubię i nadal uważam, że nie ma takich, które bym polubiła.

Lust from Beyond

Lust from Beyond to nic innego jak kontynuacja wydanej w 2018 roku gry Lust for Darkness. Podobnie jak jej poprzedniczka produkcja opracowana została przez niezależne polskie studio Movie Games. Tytuł ten jest grą przygodową, a na dodatek utrzymaną w konwencji horroru psychologicznego.

Lust from Beyond, psychologiczny thriller z elementami erotyki, z nową datą premiery oraz zwiastunem. Zagramy w marcu!

Jak dla mnie, na pierwszy rzut oka, bardzo dziwnym świecie. Fabuła również, przyznaję, jest inna niż te, które miałam okazje poznać do tej pory. Głównym bohaterem całej gry jest niejaki Victor Holloway. Na co dzień pracuje w antykwariacie połączonym ze swoim mieszkaniem.

Lust from Beyond, psychologiczny thriller erotyczny zadebiutował na Steam. Wkroczycie do świata dla dorosłych?

Wtedy okazało się, że możemy biegać, a nawet skradać się, by nasze kroki były praktycznie nie do uchwycenia przez te wykrzywione, spragnione, dziwne bestie. Żeby nie było zbyt łatwo, nie każdego wroga uda nam się zabić. Tak, w późniejszym czasie będziemy nawet wymiatać z rewolweru. Są niestety potworki, przed którymi możemy tylko uciekać. Nie ma co się jednak martwić, ponieważ obrażenia zadawane przez wrogów nie są specjalnie wygórowane. Nasz bohater Victor miał za zadanie przygotować niespodziankę (randkę) dla swojej kobiety z okazji ich rocznicy.

Wracając, kolejny rozdział przedstawił nam już historię Victora, którego czym prędzej musimy polubić, bo będzie on naszym przewodnikiem po tym dziwnym świecie. Głównym bohaterem gry Lust from Beyond jest Victor Holloway – antykwariusz nękany wizjami przedstawiającymi ponurą krainę rozkoszy oraz bólu. Chcąc poznać odpowiedzi na nurtujące go pytania, protagonista dołącza do Kultu Ekstazy. Nie możemy zapominać, że ta gra zawiera w sobie elementy horroru. Na tyle skupiłam się na jej „dorosłych” elementach, że kompletnie o tym zapomniałam.

Najbardziej przypadły mi do gustu te dziwne, erotyczne lokalizacje, które mogą zafascynować intrygującą grą świateł i bardzo gładką teksturą. Przez to wydają się całkiem ciekawe i miłe dla oczu, wręcz chce się na nie patrzeć przez dłuższą chwilę. Kto by pomyślał, że lokalizacje nawiązujące najbardziej do realnego świata (antykwariat, mieszkania, hotel, nawet sam smartfon) będą najzwyczajniej w świecie nijakie. Więc mówiąc krótko – jakoś jest, tyłka nie urywa, ale grać jak najbardziej można dalej, by samemu się przekonać jak to właściwie jest. Przyznaję się bez bicia, że mina w stylu „WTF” towarzyszyła mi od czasu do czasu podczas gry. Aż się prosi, żeby nazywać rzeczy po imieniu, jednak kultura wymaga tego, by umiejętnie się powstrzymywać.

Nie jest odpowiedni dla graczy poniżej 18 roku życia. Antykwariusz Victor Holloway nękany jest wizjami złowieszczej krainy pełnej rozkoszy i bólu. Aby poznać jej sekret, dołącza do Kultu Ekstazy, którego członkowie wydają się znać odpowiedzi na dręczące go pytania. Aby zapewnić wysoką jakość i przydatność opinii, będziemy usuwać wszelkie recenzje, które łamią te wytyczne lub nasze warunki użytkowania. Oprawa graficzna gry Lust from Beyond prezentuje wysoki poziom wykonania.

Po prostu, w grze, od czasu do czasu, odnosiłam wrażenie, że nie ma ona nic wspólnego z erotyką, a bliżej niektórym scenom do typowej pornografii. Ciężko też o stwierdzenie, że Lust from Beyond oszczędza swoich odbiorców niektórymi widokami. Gra zdecydowanie nie jest dla osób grzecznych, ze słabą psychiką.

Lust from Beyond PC

Jestem szaleńcem i do normalnych nie należę, jednak nie wiem, kiedy po raz kolejny w ogóle włączę grę. Bo delikatne szmery na psychice ona jednak pozostawia. Fajną opcją jest to, że sporo wątków z fabuły zostaje wyjaśnionych na planszach końcowych.

Ten rytuał był jakiś taki, nawiedzony (nie jestem w stanie znaleźć do tego innych słów). Nasz bohater nie brał udziału w jego przygotowaniu, za to mieliśmy okazję przez chwilę grać jako zupełnie inna postać. Muszę przyznać, że w trakcie podziwiania tego, co się dzieje, zachciało mi się czym prędzej grać dalej. Wydaje mi się, że spowodowane było dom maklerski dowmarkets to czystą ciekawością, co się jeszcze w tej grze może wydarzyć. A wydarzy się wiele, bo przejdziemy przez sceny seksu, gwałtu oraz tortur, a okultystyczne obrzędy staną się nieodłącznym elementem rozgrywki. Więc apel dla wszystkich o słabych nerwach, niepełnoletnich oraz osób, które może urażać taka tematyka – po prostu OMIŃCIE TEN TYTUŁ.

Niczym chodzenie po błocie (choć wcale go tam nie było). nonfarm payrolls forecast to horror psychologiczny z elementami erotyki i okultyzmu. Tworzące tytuł studio Movie Games Lunarium to twórcy Lust for Darkness – gry, która udowodniła, że połączenie świata erotyki z horrorem jest możliwe. Lust from Beyond to niewątpliwie intrygujący i ciekawy tytuł, który znacznie wychodzi poza ramy tego, co już doskonale znamy. Jak na horror przystało, mógłby momentami straszyć nieco bardziej, ale przez to wiele osób może zacząć się przekonywać do tego typu gatunku gry. Tytuł zdecydowanie na długo zostanie w pamięci graczy, podejrzewam, że przez tematykę, jaką porusza.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *